Виділені оголошеня

Тепловентиляторы Водяные 4
Тепловентиляторы Водяные
Бытовки, вагочики дачные, садовые домики 6
Бытовки, вагочики дачные, садовые домики
Бытовки. Дачные модули в Одесса 8
Бытовки. Дачные модули в Одесса
Офісний працівник
Офісний працівник
Пеллеты топливные
Пеллеты топливные
Система параллельного вождения LENKEL + усиленная антенна- лучшая цена 3
Система параллельного вождения LENKEL + усиленная антенна...

Дошка оголошень України «Ukrboard»

Успішні продажі різних товарів та послуг

На дошці оголошень «Ukrboard» успішно продаються різноманітні товари та пропонуються послуги по всій Україні. На дошці практично немає обмежень щодо тематики оголошень, тут можна продати все, що не заборонено законом.

За 10 років роботи «Ukrboard» став впізнаваним, популярним та завсідником в багатьох ТОП списках дошок оголошень. За ці роки збудовано зручний та інтуїтивно зрозумілий рубрикатор, надані широкі можливості для розміщення та управління оголошеннями, створена автоматизована система моніторингу та багато іншого.

Чи можна зараз назвати «Ukrboard» кращою дошкою оголошень України? Скоріше ні, адже є маса нереалізованих ідей, ми отримуємо цікаві поради і побажання від користувачів, а роботи над покращенням ведуться постійно.

Щоденна відвідуваність «Ukrboard» перевищує 35 000 унікальних відвідувачів, які переглядають ~120 000 сторінок, але ми не зупиняємося на досягнутому і запрошуємо разом підкорювати нові вершини.

Всі угоди проходять без посередників, з рук в руки

Продавці та покупці, а також користувачі, які домовляються про надання послуг діють самостійно і повинні бути максимально обережними і пильними. Адміністрація «Ukrboard» не займається перевіркою і супроводом угод, ми не виступаємо в якості посередників.

Щоб всі угоди проходили без проблем важливо пам'ятати одне просте правило: не переказувати гроші на картку продавця, якщо немає впевненості в його порядності та в наявності у нього товару.

А в іншому, прямі угоди найчастіше взаємовигідні для обох сторін.

Безкоштовне розміщення оголошень

Для додавання оголошень не потрібна обов'язкова реєстрація, активація облікового запису або будь-які інші підтвердження на e-mail. Заповнення форми, що складається лише з однієї сторінки та публікація оголошення відбувається дуже швидко, приблизно за 1 хв.

Ми розуміємо, що оголошення - це те, заради чого працює «Ukrboard», тому встановили дуже умовне обмеження в 600 оголошень на одного користувача незалежно від рубрики.

Система нагадування про необхідність оновити оголошення і функція оновлення всіх оголошень в один клік - це те, що доступно та увімкнено для всіх зареєстрованих користувачів.

Звичайно ж, до кожного оголошення можна приєднати до 20 фото, відео, і багато тексту, що допомагає продавати ...

Наші безкоштовні сервіси - ваша можливість заявити про себе, давайте зростати разом ...

Будь-ласка, оцініть дошку оголошень на «Ukrboard»
Голосів: 2987, середня оцінка: 7 із 10
ua
/ua/
0